| Popescu_Bria_1997 a întrebat:

Am o problema. Am 11 ani si in curând va fi ziua mea de nastere. Ma gandisem sa mi-o fac la piscina, dar problema este ca cele mai bune prietene ale mele nu suporta piscinele publice si eu nu stau la casa pentru a imi face petrecerea acasa. Cine imi poate da sfaturi? DAU FUNDA!
P.S.:Sunt din Craiova

Răspuns Câştigător
| ANDA135 a răspuns:

Ai putea sa ti.o faci la munte sau daca nu, poti sa tii.o faci la mall, te plimbi cu prietenele tale, manancai unde vrei, mergi la un film ..etc. si de ce nu poti sa tii.o faci la tine acasa si sa iti inviti mai multi prieteni.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

La Mc Donalds sau la o sala de petreceri pentru copii.

| ANDA135 a răspuns:

Ai putea sa ti.o faci la mall cu prietenele tale... mananci unde vrei, faci ce vrei sau poti si in oras si mai e o varianta poti sa iti rogi parintii sa te duca pe tine si pe 2-3 prietene unde ti-ar placea sa mergi ca de exemplu la Divertiland.