| The4Ever a întrebat:

Am o problema care se intampla cam in fiecare seara. Cand ma trezesc din somn simt nevoia sa beau o cana cu apa, iar cand beau simt ca ma sufoc si renunta sa mai beau. Exist vreo solutie?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si mie m-i se intampla sa-mi fie sete atunci cand ma trezesc din somn, numai atunci cand beau un pic peste masura ( alcool ), si de aceea ti se face setewinking

| sweetangels a răspuns:

Buna! A intampinat un prieten de-al meu acum ceva timp aceeasi problema pana a mers la medic iar in urma gastroscopiei i-au spus ca are hernie hiatala. De obicei asta apare la oamenii care au cat de cat o greutate mai mare si au depasit a doua tinerete. Incearca sa bei apa suficienta in timpul zilei sau cu o ora, doua inainte sa dormi ca sa nu mai apara problema asta pana ajungi la un medic. Eu la fel beau apa in timpul noptii pentru ca nu o fac ziua si am avut aceleasi probleme ca si tine desi sunt tanara. Renunta si la mancare seara ca poti si de la asta sa te sufoci.

| The4Ever explică:

Jipa95, nu beau alcool.
Multumesc de sfat angelsmodels7 happy.