| AndrEyYwTz a întrebat:

Am o problema cu microfonul de la casti. cand intru pe skype si vorbesc cu cineva nu ma aude dar eu il aud pe el. aude un fel de bazait. asa face la toata lumea cu care vreau sa vorbesc.
Acum 3 saptamani mergea, iar acum nu mai merge.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Anonymous2899 a răspuns:

Se poate sa fie o problema ca la Yahoo Messenger..Intra la setări si cauta ceva legat de video si microfon si setează microfonul care il folosesti. FUNDA?

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Inseamna ca s-a stricat microfonul. Cumparati alte casti cu microfon.

| Andutzu01 a răspuns:

Tu la catsi la cabluri ai 1 verde si 1 mov sau asa ceva, daca ai tastatura mai misto poti pune la tastatura dar daca nu ai pune in spate poate cablul mov a iesit!