| vLooM a întrebat:

Salut TPU,
Am si eu o intrebare,.
Azi la liceu ( cei care sunteti la mecanica stiu despre ce este vorba) Am un modul unde trebuie sa conduc 20 de ore, si inca 10 ore trebuie ca sa platim 4-5 mil sa ne bage la exament, ceva de genu!
Nea adus azi o fisa in care trebuia sa semnam problema, problema e daca nu scria pe fisa cate ore, se include doar alea 20 de ore sau si alea 10?
Din cate stiu eu pentru alea 10 ore ca sa intru direct in exament trebuie sa completez acolo... sa pun cnp etc nu?
Dau funda la primul raspuns care stie sigur happy

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Scoala presupune 30 de ore, deci cererea, nu specifica nr. de ore.

1 răspuns:
| G4by97 a răspuns:

Da asa stiu si eu big grin