| AuroraLaptelui a întrebat:

am un Huawei Ascend G630. Întrebarea este de ce nu am memorie pentru aplicații mai multe, am 4GB memorie internă deși am doar TuneIn Radio și Clean Master. Ce să fac? P.S. NU pot instala aplicații pe cardul de memorie și asta e enervant.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai 4GB memorie interna.Asta e memoria cardului. Aplicatiile nu vor functiona corespunzator daca sunt instalate pe card.Dar nu se instaleaza in card.

| AuroraLaptelui explică:

Ba da, am 4GB memorie interna. Memoria cardului este de 16GB.