| PяĬɔhĬηĐεℓ a întrebat:

As vrea sa invat sa ma dau pe skate dar nu stiu ce sa aleg dintre pennyboard si skateboard. Asadar ce sa-mi iau? Un pennyboard sau un skateboard? De ce? Mai multi mi-au zis skate deoarece e mai greu cu pennyboardul.

P.S.:Sunt FATA

Răspuns Câştigător
| Helpmeforfree a răspuns:

Skateboard! E mult mai usor,si poate fi accesorizat, de asemenea exista super multe modele minunate.E mai usor sa prinzi curbele si sa faci scheme, si nu e riscul atat de mare precum la penny, crede-ma, si eu am avut si skate si penny happy

3 răspunsuri:
| PogChamp a răspuns:

Daca inveti sa mergi pe unul, o sa te adaptezi relativ usor si la celalalt. Eu zic sa iei un skateboard si eventual daca te plictisesti de el dupa o vreme sa iei si un pennyboard.

| playermessi a răspuns:

Penny bordul este mult mai bun deoarece faci scheme mai usoare

| SonnyTK a răspuns:

Ia-ti un skate