| Badita_Raul_1998 a întrebat:

As vrea sa primesc de Crăciun un cățeluș. Stau la bloc si bunica mea nu m-a lasă cu un cățel. Îmi doresc tare mult sa am unul. Ce sa fac? Funda! sad

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sa fii, pana la Craciun, un baiat extraordinar care merita orice cadou. Asta inseamna ca esti curat, ingriji, politicos, punctual, iti tii cuvantul, camera ta e curata, ajuti in casa, ai note mult mai bune ca anul trecut.
Atentie insa, catelul este mai greu de ingrijit. Ai putea sa te gandesti la o pisica, sau sa gasesti o rasa de catel care este mai usor de ingrijit. Si trebuie sa iti iei angajamentul ca te vei ocupa de el si vei curata dupa el.

1 răspuns:
| Badita_Raul_1998 explică:

Pai chiar îmi doresc si as vrea sa le arat parinților ca pot avea grija de el.