| Noah3 a întrebat:

Astazi mi-am spart ecranul doar pe jumatate sus la difuzorul frontal si camera frontala. Inlocuirea touch-ului costa 58 de lei si am cautat mai multe site-uri. Spuneau ca daca nu sunt din Bucuresti trebuie sa le trimit banii si telefonul prin colet Fan courier prin posta ca mi-l repara ei si mi-l trimit inapoi. Vroiam sa stiu daca nu poate fii o farsa, am dubii. Multumesc anticipat ^^

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Sanse sunt foarte mari, ceva de genul asta, hai ca til fac eu numa sa imi trimiti banii si telefonul si dupa aia o sa til trimit, ma crezi? Ca eu nu. De ce nu apelezi la tine in oras? straight face