| Xification_Xander_1998 a întrebat:

aveti idee daca se mai gaseste asa ceva ( http://www.candytime.com.au/......-pop_2.png ) in Romania? (De preferat in Bucuresti )

1 răspuns:
| MonsterBlood a răspuns:

Eu din cate stiu nu! Au fost oprite productia de ceva ani in Bucuresti e posibil dar nu prea cred, singurul lucru ar fi sa dai comanda de pe net sau sa incerci alte bomboane big grin si mie mi-e dor de ele mai ales de caramelele cipi dar asta e cauta si tu alte sortimente pana gasesti unul care sa iti placa eu acum mananc niste jeleuri cu diferite arome care sunt super bune cauta si tu poate o sa gasesti ceva la fel de bun big grin