| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Care e cel mai bun si ieftin hamburger in Focsani?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Una doua chiftele puse intre 2 felii de piine si ai hamburger la botu calului, ieftin si bun laughing poti baga si o frunza de salata, o felie de rosie, ce mai ai tu prin casa.
Chestia este cine face chiftelele laughing le faca mama, asa ca poti minca nu doara un hamburger, maninci o farfurie

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tot la mac ajungi!

Răspuns utilizator avertizat
| DonMoldo a răspuns:

Pai vrei si ieftin si bun laughing

| floruits a răspuns:

Bună ziua!

Cel mai bun și ieftin hamburger este cel făcut acasă! Poți urma rețete de pe internet. Este mai bine să îți faci tu hamburger decât să mănânci de la fast food. Totuși, dacă ție lene, poți comanda de la McDonalds un hamburger.

O zi frumoasă.