| SiaAnastasia a întrebat:

Caut jucator de Magic: The Gathering cu care sa vorbesc pron corespondenta!

4 răspunsuri:
| HikariAi a răspuns:

Salut! Cum ai cumparat jocul?

| SiaAnastasia explică (pentru HikariAi):

L-am cumparat de la magazinul Diverta. Il mai poti lua si din Lex Hobby Shop, dar este in Iasi.

| HikariAi a răspuns (pentru SiaAnastasia):

Okay, merci! M-am uitat la mai multe locatii de unde l-as putea cumpara de pe site-ul lor oficial insa n-am prea gasit ceva concret, normal, nici nu m-am uitat la toate locatiile. As fi vrut sa-l pot cumpara online, nu sa ma duc in alt oras sa-l iau. Vroiam doar sa-l incerc ..acum mna, raman la jocurile mele

| SiaAnastasia explică:

Pai poti sa il comanzi online de pe www.lexhobby.ro