| bossbossbig234 a întrebat:

ce credeți despre stângaci, doresc raspunsuri de la stângaci, dau funda! Mersi

Răspuns Câştigător
| FURRIA a răspuns:

S-tangacii sunt artisti mai talentati.
-Stangacii se inspaimanta mai usor.
-Stangacii sunt mai predispusi emotiilor negative.
- Stangacii sufera mai des de complexe de inferioritate.

Daca am dreptate, merit o funda atunci?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt stangaci. Daca astepti un raspuns de la mine nu am sa spun ca sunt mai rau decat un dreptaci.Asa ca cere parerea dreptacilor.

| Bøøgey a răspuns:

Cum adica? Ce e de crezut si de necrezut despre stangaci? Singura diferenta dintre mine si tine e ca tu o freci cu stanga, iar eu cu dreapta, nimic altceva. Nu spune nimic despre nimeni.

| bossbossbig234 explică (pentru Bøøgey):

**** nesimtitule!

| Bøøgey a răspuns (pentru bossbossbig234):

Pe mine nu m-a cenzurat adminul...

| bossbossbig234 explică (pentru Bøøgey):

Pe TPU nu ar trebui sa iti bati joc de oameni. Daca nu stii sa raspunzi frumos, nu raspunde!

| Bøøgey a răspuns (pentru bossbossbig234):

Pe tine te-a cenzurat adminul, pe mine nu. Cine nu raspunde frumos, a?

| LuciWv a răspuns:

Ca sunt si ei tot oameni.

| TipicAnonim123 a răspuns:

Se zice ca stingacii sunt mai talentati, si eu sunt stingaci!

| anonima9990 a răspuns:

Stangacii sunt cei mai frumosi si destepti …