| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Cine are facebook si se joaca DRAGON CITY va rog, imi spuneti si mie din ce ies urmatorii dragoni:
-Cool Fire Dragon
-Gummy Dragon
-Pirate Dragon
-Soccer Dragon
Dau funda
Mercii!

Răspuns Câştigător
| Ryuzachi a răspuns:

Cool Fire Dragon- metal+ice
Soccer Dragon - Cool Fire Dragon+Cool Fire Dragon
Gummy Dragon - Cool Fire Dragon (Dar iti trebuie Ultra Breeding Tree)
Pirate Dragon - intuneric+mud dragon
Sta a fost tot, dar iti mai dau un sfat : pe internet gasesti combinatile lor dar NU sunt corecte!
Sper ca te-am ajutat!(Funda).

65 răspunsuri:
| Gagaluta_Denis_Ionut_1990 a răspuns:

Gummy dragon se face din jade dragon si star dragon atata

| IzzyMizzy a răspuns:

Gummy=dandelion+star dragon(merge)
soccer=fluorescent+laser(merge )
pirrate=rattlesnake+icecube(merge)dar ceva mai simplu pirrate=zombie+seashell
pirrate=watterfal+petroleum
cool fire=vampire+icecube sau soccer+soccer(dar asta e 86%sigur celelalte1OO%

| gaxby a răspuns:

Buna mi-ar placea sa fim parteneri la dr. city eu sunt Gabi Radulescu pirate=lantern fish+vampire cool fire(sau daca esti norocos gummy) =dandelion+laser atat stiu eu caut soccer de mult big grin.

| Soare_Alexandru_1996 a răspuns:

Deci adauga-ma si pe mine pe fb Sunt Alexandru Soare am lv 31 si sunt sigur ca te pot ajuta pentru ca am toti dragoniwinking

| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pirate=petroleum+dark fire

| Ariciu_Mascariciu_1972 a răspuns:

Iti pot respunde eu la 3 din 4, dar cei de mai jos nu au habar ce zic
1)Cool Fire Dragon = vulcano dragon + Alpine Dragon
2)Soccer Dragon = medieval + alpine
vulcano + pearl
Cloud + ice cream
blizzard + dandelion
firebird + mojito
robot + ice

| Vacaru_Flavius_1984 a răspuns:

Este chiar extrem de simplu numai ca trebuie sa stii ce sa faci.Hai sa-ti explic cum sta treaba.Deci la dragonii de 2 atribute conteaza numai primul atribut deci pentru a iesi de exemplu un soccer dragon nu-ti trbuiesc decat 2 dragoni care sa aiba primele atribute gheata si foc(atributele din care este compusbig grin.Si asta-i toata smecheria indiferent cu ce dragon faci.Si inca ceva ca sa te mai ajut:daca vr dragoni legendari ii impreunezi pe astia la breedin si dai boost.

| Gabitzu_Gaby_1992 a răspuns:

Star+jade=armadillo

| Cosmin_Lemnariu_1990 a răspuns:

Daca il vreti pe cool fire faceti combinatia asta dandelion dragon+laser dragon iti esa 100% ca am incercat eu

| Cosmin_Lemnariu_1990 a răspuns (pentru Gabitzu_Gaby_1992):

Cool fire=dandelion dragon +dragon laser daca nu stiti bagati adresa de id almeu Cosminclaudiu54

| Neagu_Catalin_1997 a răspuns:

CoolFire iese din Socer+Aphin

| Stan_Razvan_1998 a răspuns:

Cool fire, gummy si soccer=dantelion + laser

| Patru_Ionut_1998 a răspuns (pentru IzzyMizzy):

Cum obtin star dragon ca am incercat pamant+energie dar nu iese iese cameleon

| hiDDenBoY a răspuns:

Mie mi-a iesit cool fire punand medieval +alpine[in aceasta ordine] la normal breeding din a 3a incercare, dupa ce prima data am pus alpine +medieval si apoi volcano+ medieval.Va recomand sa incerecati.

| Stefan_Victor_1989 a răspuns:

Pai stiu ca cool fire se face laser dragon+dandelion dragon

| xXAndreyyyXx a răspuns:

Cool fire dragon din flame dragon si soccer dragon, gummy dragon din nature dragon si electric dragon, soccer dragon din ice dragon si flame dragon, pirate dragon nu stiu

| Teodorescu_George_1996 a răspuns:

Daca vreti un soccer dragon
vulcano+alpine

| Andrei_Stefanescu_1996 a răspuns:

Aveti incredere in mine pentru ca am incercat si mi-a iesit! soccer=cool fire+cool fire gummy=cool fire+cool fire(ultra breeding) pirate=intuneric+mud dragon cool fire=hot dragon+alpine dragon

| StanciuDaniel1990 a răspuns:

Eu folosesc http://dragoncitycheatool.blogspot.com/ ca sa-mi dea gold, mancare si gems :D

| andreibosu23 a răspuns:

Cool fire= alpin+ vulcan (100%)

| stefanelminea a răspuns:

Cum se face dragon gummi

| tacamaca1 a răspuns:

Deci treaba sta ca cool fire si soocer ies din aceiasi dragoni si anume alpine+volcano iar pirate nu stiu da am de la daily bonus si mai am si un wind de la daily si uite fb meu pentru ajutor:https://www.facebook.com/Bossalex33?ref=tn_tnmn

| GheMoTok a răspuns (pentru stefanelminea):

Din Firebird+Star=Gummy 100%

| Tatomirescu_Anda_1977 a răspuns:

Mie mi-a iesit prima oara armadilo din alpine+medieval a doua oara mi-a iesit cool fire din alpine+medieval si atreia oara mi-a iesit soccer dragon din alpine+medieval

| coolsimi27 a răspuns:

Alpine+vulcano=Cool Fire Dragon
nufar+laser= Gummy Dragon
dark+mud=Pirate Dragon
alpine+vulcano=Soccer Dragon

Cool Fire si Soccer se fac la fel dar daca nu iti ies inverseazale.

| Petric_Roxana_1998 a răspuns:

Laser + dandelion = cool fire
hot metal + snowflake= soccer

| SimpluAndrei a răspuns (pentru IzzyMizzy):

Uite,daca vrei soccer incearca vulcano+alpine exista sanse 100% dar daca nu iti iasa din prima mai incearca unui prieten i-a iesit din a 3-a incercare
P.S. Oul arata ca o minge de fotbal

| Smecherul_Ady_1996 a răspuns:

-Pirate din Ice Cube si Dark cam 50 %100
-Cool Fire din Vulcano si Alpin 100%100
-Soccer din Ice Cube si Vulcano sau invers 100%100. eu imi doresc sa iti fiu de mare ajutor. Funda plzz. pe facebook ma numesc Smecherul Ady!

| Stefan_Vaicar_1976 a răspuns:

Daca vrei Cool Fire incearca:
Hot Metal Dragon+Dandelion
Mie mi-a iesit din prima

| Stefan_Vaicar_1976 a răspuns:

Daca vrei Cool Fire incearca:
Hot Metal Dragon+Dandelion.
Mie mi-a iesit din prima.