| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Cine are facebook si se joaca DRAGON CITY va rog, imi spuneti si mie din ce ies urmatorii dragoni:
-Cool Fire Dragon
-Gummy Dragon
-Pirate Dragon
-Soccer Dragon
Dau funda
Mercii!

Răspuns Câştigător
| Ryuzachi a răspuns:

Cool Fire Dragon- metal+ice
Soccer Dragon - Cool Fire Dragon+Cool Fire Dragon
Gummy Dragon - Cool Fire Dragon (Dar iti trebuie Ultra Breeding Tree)
Pirate Dragon - intuneric+mud dragon
Sta a fost tot, dar iti mai dau un sfat : pe internet gasesti combinatile lor dar NU sunt corecte!
Sper ca te-am ajutat!(Funda).

65 răspunsuri:
| alexandru13xl a răspuns:

Cool fire gheata si foc

gummy natura si electricitate

pirate apa si intuneric sau invers

soccer cool fire cu cool fire nu neaparat tree breedingu

| Vacaru_Flavius_1984 a răspuns:

Este chiar extrem de simplu numai ca trebuie sa stii ce sa faci.Hai sa-ti explic cum sta treaba.Deci la dragonii de 2 atribute conteaza numai primul atribut deci pentru a iesi de exemplu un soccer dragon nu-ti trbuiesc decat 2 dragoni care sa aiba primele atribute gheata si foc(atributele din care este compusbig grin.Si asta-i toata smecheria indiferent cu ce dragon faci.Si inca ceva ca sa te mai ajut:daca vr dragoni legendari ii impreunezi pe astia la breedin si dai boost.

| Mihai_Florin_1999 a răspuns (pentru Vacaru_Flavius_1984):

Depinde, uneori conteaza doar ultimele de ex gummy=lanternfish+spicy dragon

| Constantin_George_1992 a răspuns:

Socer se face cu urmetorii:
alpini +flaming rock =socer

| IoNeLStelistul a răspuns:

Stanciu imi dai si mie cosu ala?

| Stefan_Vaicar_1976 a răspuns:

Daca vrei Cool Fire incearca:
Hot Metal Dragon+Dandelion
Mie mi-a iesit din prima

| Stefan_Vaicar_1976 a răspuns:

Daca vrei Cool Fire incearca:
Hot Metal Dragon+Dandelion.
Mie mi-a iesit din prima.

| Antohi_Andrei_1998 a răspuns:

Coll fire dragon se face cu Fire dragon+Ice dragon Pirate dragon se face cu dark+wather dragon Soccerul se face cu vulcano dragon+Alphine dragon

| Gabitzu_Gaby_1992 a răspuns:

Star+jade=armadillo

| Cosmin_Lemnariu_1990 a răspuns (pentru Gabitzu_Gaby_1992):

Cool fire=dandelion dragon +dragon laser daca nu stiti bagati adresa de id almeu Cosminclaudiu54

| SogorAndreea1998 a răspuns:

Si eu stiu coduri dar unde se scriu......Va-s ruga sa - mi spuneti

| SogorAndreea1998 a răspuns:

Si eu stiu coduri...Dar unde se scriu? ......Va-s ruga sa - mi spuneti

| Vasilica_Radu_Andrei_1991 a răspuns:

Firebird-Star sau Hot metal -Mojito pentru Gummy
Alphine - Medieval pentru Socerr dar vezi ca da mai multe Alphine-Medieval
Nenufar-Neon pentru Pirate
Cool fire = Alphine-Medieval si iti mai dau unu ca nu sunt sigur ca merg unele
Cristal=Cool fire-Socerr

| Gagaluta_Denis_Ionut_1990 a răspuns:

Gummy dragon se face din jade dragon si star dragon atata

| Colibalis_Maria_1992 a răspuns (pentru Gagaluta_Denis_Ionut_1990):

Imi zici si mie TE ROOOG cum pot obtine un Star Dragon? multumesc anticipat

| Neagu_Catalin_1997 a răspuns:

CoolFire iese din Socer+Aphin

| Marin_Gregory_1985 a răspuns:

Cool Fire = Alpine + Vulcano
Gummy = Dandelion + Laser
Soccer = Vulcano + Alpine
Petroleum = Cloud ( sau Nenufar)
+ Neon
Pirate = Waterfall + Petroleum
winking

| xPub a răspuns:

Gummy-electrik+ plant
Soccer- alpine+medieval sau Alpine +Hot Metal

| best007 a răspuns:

Cool fire dragon il faci din blizzard+ice cum blizard iese din apa si foc; gummy poti sa-l faci din nenufar si laser dragon; socer mi-a iesit ultima data din blizard si ice cub cand incercam sa-l fac pe cool fire dar mai iese si din alpin dragon si volcano cei doi cocosati laughing; iar pirate din dark+mud dragon

| Vadeanu_Alex_1995 a răspuns:

Cine imi poate spune cum sa imi fac habitat pentru legendari si puri pls!

| Dublea_Alex_1953 a răspuns:

Soccerul iese din - medieval dragon + alpine dragon

cool fire -vulcano+alpine

piratul apa +intuneric

iar gummy - jade dragon + star dragon

| Teodorescu_George_1996 a răspuns:

Daca vreti un soccer dragon
vulcano+alpine

| andreibosu23 a răspuns:

Cool fire= alpin+ vulcan (100%)

| stefanelminea a răspuns:

Cum se face dragon gummi

| GheMoTok a răspuns (pentru stefanelminea):

Din Firebird+Star=Gummy 100%

| coolsimi27 a răspuns:

Alpine+vulcano=Cool Fire Dragon
nufar+laser= Gummy Dragon
dark+mud=Pirate Dragon
alpine+vulcano=Soccer Dragon

Cool Fire si Soccer se fac la fel dar daca nu iti ies inverseazale.

| qDarak a răspuns:

Man eu il stiu pe Gummy cum se face
Gummy=Nenufar Dragon+Electrick Dragon