| CostyMe a întrebat:

Cum pot sa decupez comentarii de pe facebook si sa le pun intr-o poza ca asta: https://www.facebook.com/....../photo.php
Explicati-mi cum.

Răspuns Câştigător
| CristinaBella02 a răspuns:

Faci screenshot la ecran, apoi ii dai edit din pc si ii dai crop la comment. Apoi poti sa te folosesti de orice program de edit si sa faci un colaj cu comentariile pe care le-ai scos. Ca sa faci screenshot la ecran, exista un buton la tastatura, scrie: PRTSC, apoi deschizi intr-un paint si dai paste. Sper ca te-am ajutat happy