| Damurcon a întrebat:

De când mă stiu nu am fost bun la fotbal. Toți se luau de mine și eram ales ultimul (asta se întâmplă și acum). Sunt cel mai bun la baschet din clasa, dar nu pare sa intereseze pe nimeni. As vrea sa știu dacă exista vreun mod prin care sa devin mai bun la fotbal (fără a ma duce la un club)

Răspuns Câştigător
| Carla01 a răspuns:

Dacă nu-ţi place ceva, nu poţi învăţa cu sila, practică ce sport îţi place ţie, baschetul, nu trebuie să faci ce ţi se spune, ci ceea ce simţi.
Poţi să joci în timpul liber sau să-ţi rogi un prieten să te înveţe! Baftă :*
FUNDĂ?

1 răspuns:
| MiaO a răspuns:

Poti petrece mai mult timp antrenandu-te astfel incat sa incepi sa joci mai bine. Sincer mie mi se pare o tampenie ca insisti cu fotbalul desi esti bun la baschet si cred ca iti si place poate ai si talent. Urmeaza-ti instinctele si inscrie-te la un club de baschet.