| Mari2003 a întrebat:

de cateva zile ma urmareste un tip. Daca ma vede prin cartier se tine dupa mine pana cand nu ma mai vede si asta sa intamplat de mai multe ori.La inceput nu ii dadeam atentie dar acum devine enervan si ma urmareste si cand sunt cu prietenele mele.
Ce as putea sa fac sa ma lase in pace?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai alergi de el, opreste-te si intreaba-l de ce te urmareste, macar aflii motivul!
Daca nu-ti place de el poti sa-i spui ca iti vei informa parintii sau Politia si el va avea de suferit daca te mai urmareste.