| Litoiu_Dany_1994 a întrebat:

de curand am descoperit in podul casei o maşină de cusut foarte veche de la "the sincer manfc co, seria : 16k36 ". Problema este că nu ştiu nimic despre ea adică : an de fabricare și valoare (dacă valorează ceva ) cei care cunosc să.mi dea mesaj pe privat eu vă pun la dispoziţie câteva poze. Mulţumesc

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu cunosc, dar am auzit si am vazut anunturi in care se cauta masini vechi de cusut, se oferea si 5000 de euro. Sigur au valoare.