| Alfred0703 a întrebat:

Exista costume de baie pentru barbati care acopera spatele, sau daca merg la strand sa merg in apa cu un tricou pentru ca ma ard foarte repede ca am pielea foarte alba oricata creama protectoare as folosi.

3 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Da, poti sa folosesti un tricou sau un maieu in locul unui costum de baie.Nici nu cred ca exista, daca exista, eu nu am vazut.
Pa!

| Tina88 a răspuns:

Poti sa folosesti un tricou alb de bumbac, am mai vazut persoane care fac baie cu tricou din acelasi motiv...Costum de baie cred ca ar arata cam ciudat pe un barbat deci tricoul este o solutie mai buna.

| TheBunny a răspuns:

Eu am văzut costume întregi pe la înot, la televizor, nu mai știu cum arătau.