| SpartaN2002 a întrebat:

.. imi poti creea o poezie de dragoste despre o fata numita Karin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥ K is for KIND, such a warm heart
♥ A is for angelic, you are one of a KIND
♥ R is for romantic, you truly are
♥ I is for In seventh heaven, you make me feel
♥ N is for numerous, reasons to love you
Karin, a precious treasure.

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte creativ. Nu-mi mai incerc norocul. laughing

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Da esti penibil acum, pe bune no. Adica daca vrei o poezie pentru o fata, ti-o compui singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corector beat, se pare că nu vrea să-și facă treaba. Mă rog, l-am editat. rolling on the floor

| millar a răspuns:

Daca iti place de o fata nu trebuie sa ii compui neparat o poezie, totusi e dulce, dar ar fi bine sa o compui tu, candestete la ea si la ce o face speciala

| SpartaN2002 explică:

Ok am sa incerc... Multumesc pentru sfaturi