| alexxi a întrebat:

joc barn buddy si sunt nivelul 110 si am vazut la niste prieteni care au nivelul 130-140-150 caini si pisici. Pisica si cainele se pot cumpara sau se castiga? Cum pot sa fac si eu rost de un caine sau o pisica? Si as mai avea o intrebare. Se pot trimite cadouri pe barn buddy (hi5)? Ms mult big grin

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cadouri sincer nu stiu imi pare rau... dar sa stii ca cateii se cumpara iar pisicile se gastiga, sper ca te-am ajutat...kiss Funtita?

| Romelya314 a răspuns:

Eu joc burn buddy pe facebook, acolo pisicile se castiga, trebuie sa te ajute 10 prieteni, iar cainii ii poti cumpara pe credite, sau daca ai 30 de prieteni il cumperi cu 1000 de monede, indiferent de levelul la care esti!
Poti sa ceri cadouri, din partea stanga a ecranului unde iti apare un pachetel in forma de cadou, sau poti sa faci cadouri, intr-o bara putin mai sus decat imaginea fermei unde scrie: "cadouri"

din cate stiu pe hi5 nu poti sa trimiti cadouri! Daca intrii pe facebook si o sa joci acolo, te pot ajuta cu toate sfaturile necesare!

Bafta

| PastilutzaColorata a răspuns:

Trebuie sa ai 25 de pr ca sa itit iei caine costa numai 1000 coins dinaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot spune ca cainele si pisica nu se cumpara si nu se pot trimite cadouri

| Catalina_4645 a răspuns:

Cainele, (cel care iti pazeste recoltele) poti sa ti-l cumperi doar daca ai 10 vecini si te costa 1000 de monede, iar pisica o primesti doar daca te ajuta tot 10 prieteni. Atunci cand prietenii isi deschid pagina lor de start a hi5-ului, le poate aparea(dar nu mereu) ca tu ti-ai pierdut pisica sau catelusul(the puppy) si daca vor sa te ajute sa ti-o gasesti, sa dea click pe un link. Daca 10 din vecinii tai fac acest lucru(adica te ajuta sa-i cauti), inseamna ca ti-au gasit pisicuta/ catelusul, drept urmare il/ o vei avea in ferma ta. Eu sunt la nivelul 152, si pana acu nu am animalutele astea doua, dar am ajutat cativa vecini sa si le gaseascawinking Sper ca te-am lamurit!:p :*

| ElenaOtilia a răspuns:

Iti trebuie 20 de vecini ca sa iti cumperi caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu cum trimit cadou! dau fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Catelus, pisicuta si iepuras faceti urmatori pasi...

Va vindeti o recolta cat vreti voi sa zicem un cartof
acum mergeti la Profilul Meu si vedeti ce ati vandut.

apasati acum pe link unde scrie mai mult, dar
acum uitati-va sus unde scrie http//...copiati...
acest link...
. SI ACUM STERGETI RECOLTA DE LA PROFIL CARE AI VANDUTO
REPEDE...ca sa nu se folosesca vecini de ea

acum deschideti un text document sau editor...paste.

si acum modificati linkul unde scrie...
share_type%22:%226%22...cifra 6 in 3, este pentru pisicutä, exemplu share_type%22:%223%22

share_type%22:%226%22...cifra 6 in 4, este pentru cätelus, exemplu share_type%22:%224%22

share_type%22:%226%22...cifra 6 in 5, este Iepuras si pentru ou de paste, share_type%22:%225%22

acum copiatil linkul modificat, si trimitel la vecini, prin mesaj hi5, pe mess etc.
trebuie sa tea jute 10 vecini
trimitel la cat de multi vecini nu prieteni...ca nu toti joaca
si acum asteptati pina va ajuta vecini la cautat... si trebuie sa ai dezactivat tot la cont, adica sa poata intra oricine la tine pe profil la poze si asa mai departe si in timpul cautarii sa tii animalale ascunse

| kent_3680 a răspuns:

Mda. nu stiu dc trebuie mereu sa precizati ce lv aveti ca sa va dati mari?
e uite eu am lv 233 si nu ma dau mare ca voi. ca de toate pisica acum se ia daca contactezi la id macsy_macsy si iti spune cum sa iei pisca

| Filip_Samuel_1998 a răspuns:

Hey joaca barn buddy pe facebook
se pot face animale gratis la sarcina saptamanala, sau le cumperi de la shop cu credite primite cadou de la prietenii tai. Spre exemplu eu am 42 de animale cumparate, trimise de prieteni si castigate le anumite misiuni. sper ca te-am ajutat

| ecaterina_8005 a răspuns:

Se cumpara

| annakiss a răspuns:

Hei sunteti in barny buddy pe facebook

| Benone_Adam_1973 a răspuns:

Cine imi da si mia niste animale

| Necula_Razvan_1994 a răspuns (pentru Romelya314):

La ce nivel esti?

| marcelionut a răspuns:

Va rog imi trimiteti pe facebook si mie niste animale pe barn buddy pe MihaliMarcelutz. va rog dau fu
nda

| Claudyu_Clau_1994 a răspuns (pentru Romelya314):

Si eu is la nivelul 101 si nu pot sa imi cumpar animale cum ar fi : cangur boxer si pui de tigru.....etc si toata lumea mi-a zis ca trebuie sa-mi apara in partea stanga sus si nu-mi apare. ca eu am un vecin si el are multe de genul astasi el la fel mi-a zis si nu imi apare trebuie sa fiu la un nivel fix?

| mitika12 a răspuns:

Ei bine sa stii ca caini se pot cumpara pe credite iar pisicele trebuie sa le castigi!

| Pop_Petru_1997 a răspuns:

Cum sa ai pui de tigru