| Valentin0144 a întrebat:

Ma dau de mult timp pe bike(9-10 ani), stiu sa merg foarte bine in cam toate tipurile de vreme si drum..de drifturi nici nu mai zic...ce voiam eu sa va intreb, vreau sa ma apuc putin de scheme..am un rr 5.2 (rockrider), ultimul model
Cu ce scheme sa incep?

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Eu zic să-i întrebi pe tipii de la Monster Energy sau Red Bull, că după ce faci contract cu ei sigur te învață ce să și faci.
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începe să mergi într-o roată.

| Man_Trap_1985 a răspuns:

Ti-as recomanda se te apuci de mountain biking, cu sarituri, viteze mari, drifturi etc.
Aceea nu e chiar bicicleta de scheme, dar poti sari cu ea sau merge intr-o roata happy

| Valentin0144 explică (pentru Man_Trap_1985):

La viteza m-am dus 60 km/h ( cu masina langa mine si cu vitezometru pe bicicleta) si la drifturi...12 cauciucuri in 3 luni big grin