| Codruti a întrebat:

Nu am stiut la ce categorie sa aleg aceasta intrebare pentru ca sunt nou scuze de greseala. Vreau va roog daca puteti sa-mi spuneti cum imi pun poza de profil, si cum dau funda cine imi raspune da amandoua intrebsari dau funda ca cred ca s-ar putea sa aflu si singur mersi mult TPU big grin va iubesc muult : * happy

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Deci, poza de profil : unde scrie : Logat ca Codruti " ai mai multe variante, alegi setarile contului meu, si undeva jos o sa ai o casetuta in care iti incarci poza de profil dorita din pc.
Funda : dupa ce pui o intrebare si apar raspunsurile, in dreptul fiecarui raspuns este o casetuta in care scrie "Alege ca si raspuns castigator "

| Codruti explică (pentru CristinaSNC):

Da dar acest topic normal unde ar fi trebuit facut este bine aici la Timp Liber Going uot? Daca nu sad te rog sa-mi spui si asta ok? happy big grinwinking

| CristinaSNC a răspuns (pentru Codruti):

Eu as fi pus-o la informatii utilitarewinking. Multumesc pentru funda :3!

| Codruti explică (pentru CristinaSNC):

Cu placere n-ai pentru ce e era cel mai bun raspun si mersi ca mi-ai zis unde ar fi trebuit sa pun intrebarea ti-as m-ai da o funda dar nu mai pot! : )

| CristinaSNC a răspuns (pentru Codruti):

Multumesc din nou! happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut/Buna!
Bine ai venit pe TPU!
Uite aici un mic "ghid"(daca se poate numi asa):
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pace!