| cheresionut a întrebat:

Peste cateva saptamani fac 14ani si imi tin ziua cu baietii si cu 2 fete de varsta mea. Noi baietii n-avem treaba jucam fifa blablabla dar cu fetele nu stiu ce sa fac. Dati-mi si mie exemple ce as putea sa fac cu ele va rog.

2 răspunsuri:
| ioandreii a răspuns:

Daca jucati fifa de ziua ta, mai bine nu invita fete. Eu de ziua mea mi-ar placea sa las toata tehnologia deoparte sa stau cu toti prieteni fara de care as fi neimplinit. As dori sa ne imbratisam, sa ne zimbim, sa ne vorbim, sa facem planuri, sa ne amintim, sa ne cunoastem mai bine unIi pe alti; sa fie viata intre noi nu treburi protocolare si divertisment ieftin.

| Ea_Andre_2000_byBq a răspuns:

Incearca sa implici si fetele in jocurile voastre sa faci glume si etc astfel incat sa se simta bine