| Nobody11 a întrebat:

Poate suna prostesc, dar de mai mult timp stau numai in casa. Placerile mele au inceput sa se schimbe constant: mie imi placeau la nebunie rasariturile, iar de la un timp imi plac apusurile, sau, inainte ieseam mereu si conversam cu multe persoane, acum vreau sa fiu o persoana care sta singura... Stiti cauza pentru care mi se intampla schimbarile astea? Sa nu aud ca sunt in pubertate si etc, ca nu e asa.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E o schimbare pur si simplu a ta, nu e nimic rau atata timp cat tu te simti bine si impacata cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru rebornfromfire):

Nu neaparat. Poate pur si simplu nu-si explica intorsatura de situatie, nu inseamna ca se simte neaparat rau. Si probabil ca n-ai observat, dar a folosit cuvintele `imi place` si `vreau`. Asa ca te rog abtine-te de la ironii nefondate.

Răspuns utilizator avertizat
| Robert186 a răspuns:

Ai niste schimbări de personalitate firești tuturor lise întâmplă asta odată și odata

| Nobody11 explică (pentru Robert186):

Probabil asa e, dar se intampla prea brusc... sad

Răspuns utilizator avertizat