| LucianMoraru a întrebat:

Pot conecta dvd playerul la monitorul de pc? Exista cablu adaptor cu vga si av, mufele alea ptru dvd? Imi puteti lasa un link cu asa ceva de vanzare daca exista? Sau daca ar putea functiona sa pun dvd'ul la monitor. Multumesc! Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te asigur ca exista astfel de cabluri si le poti gasi la orice magazin de electrocasnice din orasul tau. Chiar zilele trecute am trecut prin 2-3 magazine din zona sa-mi caut niste cabluri pentru sistemul meu si am vazut ca aveau si ce cautai tu.

O zi placuta happy