| The4Ever a întrebat:

Recent mi-am deschis o pagina de facebook(acum o luna) numita Naruto Romania si am facut 189 like-uri si sunt activi ~40 de persoane, un lucru bun, zic eu.
Oricum, voiam sa va intreb daca este bine sa faci posturi de genul : "pe cine preferati: Like X, Comment Y, Share Z" (de exemplu). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| TheM4A1 a răspuns:

Da iti faci mai multe likeuri de exemplu
Pe cine vreti sa elimin A. b... c. d...
si pui pe cine vrei tu si ei raspund

| Elyyiela a răspuns:

Este bine, pentru că persoanele o să fie active, dar încearcă să pui și alt ceva înafară de asta, ca de exemplu joculețe. ^^