| sMecki1000 a întrebat:

Scuze daca am gresit categoria. deci aseara am visat ca Isus sau IIsus era in fata mea. Era cu mai multi copii si 2 dintre ei erau colegii mei si cand am plecat la masa, un coleg a zis ca Isus l-a trecut strada sau asa ceva. nu stiu. e ciudat. ce poate sa insemne deci am adormit si eram parca in fata la o curte si acolo era Isus. ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Visele sunt urmare a unei discutii, avuta uneori si cu luni multe in urma. Stai linistit! Rar se intampla ceva legat de asta in realitate.

| sMecki1000 explică (pentru Salontanul):

Chestia e ca acei 2 colegi sunt o fata si un baiat.

De acea fata imi place putin si cu acel baiat am vorbit inainte sa ma culc cu el pe skype.

| sMecki1000 explică (pentru Salontanul):

Si de ce tocmai Isus? Isus sa apara in visul meu. ce e de asta?

| Salontanul a răspuns (pentru sMecki1000):

Nu stiu ce-o fi in capul tau dar din experienta mea de peste 50 de ani am constatat ca nu este nimic deosebit, uneori.

| Sn4k3 a răspuns:

E doar un vis.