| bogdan123_3305 a întrebat:

Se mai da Pokemon primul sezon (Indigo League) cumva la TV? Daca da spuneti ora si ziua big grin.

2 răspunsuri:
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Imi pare rau dar nu se ma difuseaza acest desen Pokemon. Dar poti sa scrii pe net asa:
Pokemon primul sezon cu subtritare. Sper ca te-am ajutat. funda?

| gedhog a răspuns:

Nu,dar poti intra pe www.deseneanime.ro.scrii titlul si il gasesti pana la episodul 40 si ceva subtitrat.dar nu sunt toate, dar adminul munceste la el...va mai tot adauga episoade.