| TicTacZero a întrebat:

Salut TPU. Sunt un mic webdesigner. Ofer servicii webdesign, SEO, Hosting (Gazduire web), realizez bannere, logo-uri etc. Adica creez site-uri de la A la Z dupa cererile clientului.
Am nevoie de sugestii ca sa ma lansez in online si sa fac bani din webdesign sau continut web.
(In trecut am finalizat un proiect pe elance.com din care am scos 100$ dar e foarte greu sa gasesti clienti acolo avand in vedere ca concurezi impotriva a unor intregi companii).
Cele mai bune sugestii primesc fundita. Daca sunteti dispusi sa ma ajutati mai mult decat prin sugestii/idei, sa ma recomandati altor persoane etc. sunt dispus sa va ofer domenii gratuite.net/.com/.org + gazduire gratuita. Pentru cei ce vor sa ii contactez e suficient sa lasati un email intr-un comentariu.
Multumesc, si bafta la sugestii!

3 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Cand faci o reclama vino si cu produsu. in cazu tau un site creat pe cel mai bun. sunt foarte curios ce poti face, eu nu te pot ajuta dar daca chiar sti bine A-Z poti incepe munca oricand sunt cautati cei care fac webdesigner si daca ai si ceva frumos creat...

| TicTacZero explică (pentru zahy):

Pai astea sunt unele dintre cele facute de mine (cele mai recente): www.AlinHucea.com, www.trip2play.com, http://labarfe.zzl.org si altele.

| Pantea_David_1995 a răspuns:

Www.terrahost.eu, am folosit si eu si au super suport + preturi accesibile