| heddy10 a întrebat:

Suntem un grup de 10-12 tineri care vor sa isi petreaca revelionul la munte (3 nopti), intr-o cabana, pensiune, nu prea conteaza. Ce conteaza e sa aiba un peisaj cat de cat frumos si sa fie accesibila (maxim 3000 lei pe 3 nopti).

Faza e ca nu prea gasim in banii astia. Stiti vreo zona de munte care e mai ieftina? Am cautat si in Moeciu si in Bran si in Rucar si in mai toate astea mai cunoscute dar toate sunt peste bugetul nostru.

Daca m-ati putea ajuta cu vreun site sau link, as aprecia foarte mult!

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dubova? Eselnita?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Turistinfo.ro
insa la pretul ala pe valea prahovei si atatea persoane ma indoiesc amarnic

| unvecin a răspuns:

Vezi și la Padiș (Bihor), e zonă minunată: http://www.padis.ro/

| FruttiFresh300 a răspuns:

La Brașov e foarte scump. Încercați pe lângă Sibiu.