| Virgil1Jucăuș1Ajutorul1Tău a întrebat:

Salut TPU!
Tocmai am terminat să mă uit la toate videoclipurile lui Dorian Popa. Acum nimic nu mai am la ce mă uita. Nu știu dacă am un f*tiș sau cum se cheamă. Vă rog să mi recomandați niște youtuberi la fel sau chiar mai buni decât el!
Vă rog repede, dau fundă!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toată haita de la 5gang care fac aceleași vloguri despre nimic zi de zi.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aveti o varsta cel putin din poza de profil si va uitati la Dorian Popa happy
Daca tot sunteti in acest registru recomand sa va uitati la cel mai bine platit vlogger din lume, mr beast cum isi cumpara cate un lamborghini si apoi ii da foc sau il arunca in aer
dar atat el cat si dorian sunt niste copii la varsta maturitatii, in gesturi in gandire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciprian Lospa
Recorder
Paul Dadrian
Andrei Cosmin
Starea Sănătății