| balloonyhh a întrebat:

Tot incerc sa trec de un survey de pe un site dar nu gasesc nimic care sa ma ajute, asa ca m-am gandit sa apelez la voi. Dau funda celui care imi poate da un survey bypasser functionabil sau macar sa imi puna link-ul de mai jos pe un site de download care sa nu ceara survey.

LINK: http://tinyfileshost.com/download/194638/ZhZmU1O/1

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

N-ai sa gasesti asa ceva pe gratis. Fisierul pe care incerci sa-l descarci este de maxima importanta, probabil un cod la vreun joc sau ceva. Fara sa faci unul din acele survey-uri, nu ai sa poti descarca fisierul.

| VasiDobie a răspuns:

De obicei survey-urile se pun inainte sa descarci ceva mai important sau sa ai acces la ceva. Daca vrei sa un survey bypasser functional probabil va trebui sa-l cumperi sau sa faci tot un survey inainte sa-l descarci(am cautat si eu si n-am gasit). Bafta!