| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

Salut TPU,va rog ajutati-ma ma plictisesc exterm de rau nu stiu ce sa ma mai joc, nici un joc nu ma scate din plictiseala, var rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Daca ai prieteni iesi afara si joaca fotball/tenis. Poti sa te uiti la filme. sa iti gasesti un hobby. Daca vrei sa joci alte jocuri iti recomand urmatoarele : Metin, Cs (astea-s multiplayer ), Call of duty (seria), Outlast 1, 2 ( foarte tare si de groaza, o sa iti scoata plictiseala din tine ), nfs most wanted sau carbon, far cry 1, 2, 3 ( mai ales 1 daca nu ai pc bun ), gta (seria), F.E.A.R (seria), Vecinul (seria). Joaca-te si tu jocurile care le jucai inainte cand erai mai mic si ai sa vezi ca o sa iti placa vreo jumatate de ora, dupa o sa te plictisesti laughing. Bafta!

8 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

După părerea mea nu jocurile ar trebui să te scoată din plictiseală.
Ieşi cu prietenii afară, fă-ţi temele, citeşte, ascultă muzică, sau orice altceva ce îţi place.

| SorinaSuciu a răspuns:

Minecraft
far cry
cs (e un joc vechi dar pe mine ma scoate din plictiseala mereu)

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

FIFA 15, Assassins Creed 3 si Rogue etc.

| Miriapod007 a răspuns:

Mai iesi din casa... du'te cu prietenii pe afara si o sa dispara plictisealawinking

| XxXsTyLLeXxX explică:

Am urmatoarea configuratie:windows 7 home premium service pack 1

placa video Intel r hd graphics 3000

1.44 ghz

3.31 gb ram

32 bit operating

direct x 11

PS:am laptop

| XxXsTyLLeXxX explică:

Si as vrea sa fie si multiplayer

| Ciubotarasu_Serban_1946 a răspuns:

Sims4,SimCity,GTA5,Minecraft,Roblox,ETS2,NFS World,Watch Dogs,CS:GO,Skills,World of Tank's,World of Warcraft,Slendercraft,Candy Crush Saga(Glumesc),Im a Toast,Crossy Road,Subway Surf, Temple Run, Minecraft pocket edition, City Car Driveing, etc...

| GeorgeMarian17 a răspuns:

Salut @Morar_Andrei_1989, Iti recomand un joc anti-plictiseala, Five Nights at Freddy's, sper sa iti placa. Mult noroc!