| Lucaci a întrebat:

Vara aceasta ma plictisesc si mi-as dori un job in Galati unde nu este nevoie sa fii calificat (15 ani). Am cautat pe diferite site-uri, insa nu gasesc nimic. Daca aveti idee ce as putea face sau macar niste oferte daca mi-ati gasi, as fii foarte recunoscatoare. Rasplatesc orice raspuns util si ofer funda pentru cel mai bun! Va rog, fara ironii gen:"Nimeni nu o sa te angajeze la varsta asta!" etc. Vreau doar sa castig niste bani de buzunar muncind cinstit. Multumesc anticipat! O vacanta frumoasa!

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Poti sa vinzi pop-corn intr-un parc. Si frumos, nici nu te plictisesti (mai interactionezi cu oamenii) si iti castigi si un ban cinstit

| Pandhoraa a răspuns:

Daca intre timp ai implinit 16 ani poti lucra de acasa ca operator inteviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul parintilor
merita sa incerci, e un job din care chiar poti invata multe si vei interactiona cu oamenii chiar daca doar telefonic
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
daca te hotararsti sa incerci, bafta! :)