| Freky229 a întrebat:

Vineri e Halloween si dau o petrecere la mine acasa! Cum as putea sa-mi decorez casa ce sa pun oare? happy Si as vrea cand dam petrecerea sa jucam un joc de Halloween, dar nu stiu ce joc.Si ziceti-mi filme de groaza cu subtitrare in Romana!

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Daca ai tablouri, roteste-le un pic ca sa fie diagonale, pune pete de sange pe oglinzi, fa totul sa arate imbatranit si imbacsit, imbraca mobila in negru si uita-te pe net dupa gustari delicioase de halloween. jocuri poti cauta pe net, eu stiu unul ca fiecare sa fie un personaj, dar el sa nu stie ce personaj e. si trebuie sa afle punand intrebari ca : sunt o femeie? am parul blond? si toata lumea vede ce personaj esti in afara de tine si trebuie sa ghicesti. filme de groaza sunto gramada pe net. tu doar uita-te si alege

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nevoie sa mascati casa, vezi in net filme halloween si alegi unul.

| nitzz4 a răspuns:

Poti pune panze de paianjen ( se gasesc prin angrouri ff ieftin ), poti sa iei niste cearceafuri si sa le patezi cu sange fals / apa cu acuarela rosie. Inclini tablouri, Acoperi geamurile cu folie de aluminiu ( sau cu ceva negru ). Ca joc : Screaming contest ( care urla mai tare [ in cazul in care stai la casa ], Daca aveti cateva pungi si niste spuma de ras...stati 2 cate 2 si unul isi pune o punga si pune crema de ras pe ea dupa care celalalt sta in spate si arunca pufuleti. Cei care lipesc cei mai multi pufuleti, castiga la final. Filme : Chucky, Conjuring

| Daliaaaaaaaa8 a răspuns:

La decorat poti sa ai o masuta cu prajiturele decorate de halloween, bomboane si lumanari si poti sa pui hartie creponata agatata de obiecte.

| Daliaaaaaaaa8 a răspuns:

Poti sa pui boluri cu bomboane pe o masuta si sa atarni hartie creponata pe obiecte! happy