| The4Ever a întrebat:

Vreau sa-i fac unui prieten un cadou, dar n-am idee ce sa-i fac. As vrea de preferat sa tina mult. Stiu ca fiecare persoana difera in felul sau, dar vreau doar o idee si voi considera eu daca i s-ar potrivi.
Tot ce pot sa va spun este ca este o persoana creativa.

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poti sa ii iei un tricou alb pe care sa il colorati impreuna

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Ceva personalizat cu un mesaj sau o imagine (puzzle,breloc, magnet, tricou, cana etc.)
Un animalut (un catelus, o pisicuta)
O carte
Un lucru care colectioneaza el
Un lucru care si-l doreste mult.
O felicitare in caresa ii spui ce simti etc.
Cel mai bine este daca ii iei un animalut si o felicitare sau ceva dulce facut de tine cu o cana personalizata (cel mai bun prieten sau o poza cu voi doi)

Funda?

| Flavius_Stanciu_1996 a răspuns:

Un desen in creion cu portretul acelei persoane, pus intr-o rama cu sticla. happy nu este scumpa rama si sticla pentru un desen pe o foaie a4. De preferat desenul sa fie facut de cineva care se pricepe. Bafta! Chiar meritawinking

| Cristianoo_Cristi_1980 a răspuns:

Ai putea să îi iei un tricou personalizat cu ceva ce îi place lui