| SkyFoon a întrebat:

vreau sa ma inregistrez pe Twitter dar nu stiu cum sa trec de faza cu numarul de telefon.Gen scriu numarul cu 07?
Scuzati pentru categorie daca e gresita dau funda pentru cel mai rapid raspuns si corect!

Răspuns Câştigător
| r3laxX a răspuns:

Daca bine tin eu minte apare +40 nu?
daca apare +40 trebuie sa incepi sa scrii numarul de la 7...
gen
+40 740000000

| SkyFoon explică (pentru r3laxX):

Multumesc dar la mine apara +1.Chiar daca schimb la Romania tot +1 ramane

| SkyFoon explică (pentru r3laxX):

Nu mai conteaza am rezolvat treaba cu +1. Apropo mersi pentru ajutor