| S00K a întrebat:

Vreau sa-mi dati niste nume sa imi pun pe facebook. Eu vreau sa am un cont cu care postez chestii si sa fiu urmarit de toata lumea, nu vreau sa-mi pun numele meu.

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai un cont pe care sa il stearga Facebook. Citeste regulamentul Facebook. Pe facebook trebuie sa folosesti numele real si nu ai voie cu mai mult de un cont. La o adica te pune sa iti confirmi identitatea. Iar daca nu poti, iti sterge contul. Iar daca afla ca ai cont multiplu, il sterge fara avertisment. Mai bine iti creezi o pagina cu like-uri. Conturile multiple sunt interzise pe FB. Iti merge pana te raporteaza cineva. Apoi adio. Risti sa mai iei sanctiune si pe contul real.

| CosminFlo a răspuns:

"Ma las de Facebook" sau "Facebook Illuminati" sau "Facebook sa moara"

| MyNameIsJohnny a răspuns:

BlackSnake, GameruPlictisit, Barba Alba, TrolluGamer

| Random31 a răspuns:

Golden ghost