| Ninik a întrebat:

Vreau sa-mi faceti o favoare daca vreti. M-ar interesa sa aud alte "cazuri" (reale\ireale) ce nu au putut fi explicate cu varcolaci, vampiri si tot ce tine de mitologia de pe intreg mapamondul.

Pana acum am citit despre La Bete du Gevaudan( Bestia din Gevaudan )

Mersi!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Erau pe nat geo si pe nat geo wild 2 emisiuni : cercetatorul si bestia si om si fiara. Cativa monstrii din emisiunile alea : Mokele-Mbembe, Caddy, Orang Pendek, Mapinguari, Mekong, Diavolul din Jersey.

| Black00 a răspuns:

Un amic de a meu te poate ajuta
https://www.youtube.com/user/shadowsinn