| FrozEenSoul a întrebat:

Vreau si eu niste servere de metin 2 private mai noi big grin mai misto...
Si vreau cat mai MULTE big grin (fara metin 2 gx, metin 2 united si empire) cine imi da servere de metin 2 private primeste fundita.
Bye

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul explică:

Digital metin 2 rival l-am incercat si nu prea e cine stie ce, e frumos clientul big grin metin 2 light din cate stiu eu este desfintat

| Digital112 a răspuns:

Metin2 rival, metin2 dinamik, mt2 light, (astea sunt cele mai tari servare de metin) si asta e de pvp :metin2 gen (si astea normale mt2 tim si fun) toate sunt extraordinare

| LonelyGirl01 a răspuns:

Metin Valkyrie.Nu stiu cat de nou este dar mie imi place!big grin

| androns4 a răspuns:

Metin2 dx e destul de smecher gaseste la shop de armuri gasesti armuri pana la otel iar la arme sunt bune si toate sunt +9

| TaZz_3939 a răspuns:

Stiu eu cateva server mist sper sa iti placa!

incepem:Metin2Light(mie imi place foarte mult)

Metin2Hammer(si asta e super

Metin2DarkNess(ssoper sv)sunt cel mai bune server

si arpropo light sa desschis party buntzy buntzy!