| Ciprian_Vaduva_1997 a întrebat:

Trebuie sa fac un proiect la chimie pana marti ca sa pot trece clasa am si eu nevoie de niste idei despre un proiect legata de orice din chimia de clasa a 11-a ofer funda! urgeent!
PS: nu am nevoie de proiecte in World, Powerpoint etc.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pai ai lectiile facute pana acum si alegi una si cauti pe net in legatura cu aceea.

| Neo12 a răspuns:

Cauţi formule pe internet la lecţiile de le ai, cauţi curiozităţi despre chimia pe care o faci în a 11a (organică, anorganică), faci desene, pui imagini, scrii şi teorie. Sper că te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa stim noi ce faceti voi in a 11-a? Scrie chestiile la care faceti referinta in a 11-a si poate pot sa te ajut.

Răspuns utilizator avertizat