| Nutzuu a întrebat:

Salut tuturor! Am voie în cluburile din Mamaia ( Crema, Bellagio, Fratelli, etc) la 14 ani dacă sunt însoțit de un adult?
Dau funda!
Nu știu dacă e corectă categoria (scuze dacă e greșită)!

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu,dar depinde de aspect. Nu stau sa verifice cu buletinul ca sa zic dur te iau dupa fata

| Nutzuu explică (pentru ZEU93):

Păi, am vocea groasă, mustață laughing!

| ZEU93 a răspuns:

Incearca-ti norocul nu ai ce pierde daca esti acolo big grin

| TheAce a răspuns:

Ai voie pana la ora 22, comform legii. Acum tine de cat de permisive sunt cluburile, care cam inchid ochii daca vorbim de sezonul estival.

| Nutzuu explică (pentru TheAce):

Cunosc pe cineva care a fost la Crema, dar în Fratelli sau Bellagio nu a primit-o ( era mai mică)!
Înțelesesem ceva că ai voie cu un adult!

| TheAce a răspuns (pentru Nutzuu):

Nu are nicio legatura. Legea e clara, sub 18 ani nu ai voie dupa ora 22. la mare insa nu rpea se aplica, depinde de bodyguarzi. Sunt localuri in care te lasa si localuri in care nu.

| Nutzuu explică (pentru TheAce):

Am mai fost în cluburi la mine în oraș singur și mi-a dat voie, dar nu știu dacă mă lasă acolo să intru!