| cassian a întrebat:

Salut tuturor! Ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi in legatura cu canalul meu de youtube? https://m.youtube.com/channel/UC8GnudysxX0u_9CN4ddofXA
Daca puteti sa ma ajutati si cu un subscribewinking Multumesc

Răspuns Câştigător
| bogdanme889 a răspuns:

Funda ca m-am abonat tongue Si app. fa rost de o promovare ca e smecher canalul si joaca si Minecraft ca la ala se uita toti.Fa ceva mai special de minecraft si o sa faci garantat likeuri daca stii sa joci happy

| bogdanme889 a răspuns (pentru bogdanme889):

A si i-a un microfon ca fara microfon e aproape imposibil sa ai canal cu abonati multi

1 răspuns: