| InG3RuDr0GaT a întrebat:

Vad ca s-a redeschis site-ul de la metin2 mage dar. nu merge sa ma inregistrez si da eroare la server, cine stie ce are?

14 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Se redeschide maine pe 15

| daruius11 a răspuns:

Cand se deschide?

| Svartz_Alex_1996 a răspuns:

Pai sa redeschis. dar probabil ai siteul gresit. http://metin2mage.fr acest este ssiste de la metin2 mage.Te astept pe sv cu numele TheElder. Bafta

| maimarecavladmare a răspuns:

Ai virus in calculator du-l la reparat

| ciorascu a răspuns:

Se pare ca gm este in vacanta pana pe 25 si pana atunci de sv se ocupa alti doi gm respectiv summer si... ei nu stiu sa i dea drumul si de suparare au scos si sv de pe google. Se va deschide da peste 1-2 luni

| Visinata a răspuns (pentru ciorascu):

Aolo:o. Pai pana atunci se duce toata vacanta.crying straight face.

| ciorascu a răspuns (pentru Visinata):

Anunta azi ca cica vine pe 15 inca putin

| Visinata a răspuns (pentru ciorascu):

Pai ori pe 25, ori pe 15? Mz orcm de vestelove struck.
PSbig grine unde ai aflat ca pe 15?

| NicuGandac a răspuns (pentru Visinata):

Sal sti cumva care e site de la mt2 mage?

| Visinata a răspuns (pentru NicuGandac):

Heii.
Da, www.metin2mage.com.

| ciorascu a răspuns:

Nu s-a deschissad

| Cristi_Angel_1980 a răspuns:

Cand se redeschide?crying( ca e super misto serveruº si nu am unde face cont sau imi da careva cont de lv 0?sad

| DongSoo a răspuns:

Are probleme serverul, nu ai virusi trebuie sa astepti gm-ul, pana cand reface site-ul

| BurnRetards a răspuns (pentru DongSoo):

Pai cat sa mai asteptam? ca acum vreo saptamana l-o redeschis si acu iar e inchis? cat mai lucreaza gm-u la el?