| 123466d a întrebat:

Voiam să vă întreb dacă ați încercat sau aveți cunoştințe care s-au jucat cu tabla ouija. Să îmi povestiți întâmplările.

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Eram odata varza cu niste prieteni si unu din ei scoate din dulap o tabla d-aia.
Toti au pus mana si ma uitam la ei nedumerit. Am pus si eu mana in final si am vazut ca nu misca nimeni. Mi-am zis sa-mi bat joc de ei si am inceput sa misc eu sa scrie "sacrificiu" iar tipu care a adus tabla a luat-o de buna si incerca sa se sinucida. Am petrecut toata noaptea oprindu-l pe ala sa se sinucida.
A fost amuzant.

3 răspunsuri:
| Tpuist a răspuns:

Prostie.

| DennisMan a răspuns:

M-am jucat cu ea si nu s-a intamplat nimic

| tohaneanumario24 a răspuns:

Salut! Am niste colegi care au încercat sa foloseasca tabla ouija, care din cate stiu eu, daca apelezi la ea, vei. putea vorbi cu spiritele.In momentul in care au fixat echerul pe mijlocul foii, pe care.trebuie sa scrii literele, acesta s-a miscat, acum nu stiu daca este adevarat sau nu!