| Tudy1998 a întrebat:

Vreau sa ii fac o surpriza iubitei mele si sa merg 10-14 zile intr-un loc superb, unde sa o impresionez. Eu am f. multi bani ca tata e inginer in construcții, iar mama medic chirurg pediatru. Unde as putea sa merg? La noi in tara, in străinătate, pe o insula? Cat mai multe răspunsuri! Fundă

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Du-o în Paris.
Sau în Emirate. ^^

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAris as zice daca n-a/n-ati mai fost, fiind orasul dragostei ar merge.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu bo$$, noi nu avem asa multi bani si nu le stim pe astea de lux.

Du-o la Paris.

| bursuc001 a răspuns (pentru suntserios):

Hristos a înviat!

Foarte simpatic răspunsul tău =))
Mi-a înseninat ziua, chiar dacă e seară :))

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| suntserios a răspuns (pentru bursuc001):

Sa traiesti

| blAster85 a răspuns:

Du-o la bancomat man si iti va spune eahappynoi astia mai saraci inca nu stim de asteahappy