| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, vreau si eu niste glume de umilit. Multumesc

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca-ti inveti glumele de acasa singurul care va fi umilit vei fi tu.

| XQueenX a răspuns:

Vezi o oglindă.

| Blancche a răspuns:

Glume de umilit? Chiar nu vă înțeleg. cine ești tu, cine sunt eu sau restul să judece alți oameni? Poate că persoanele pe care vrei tu să le umilești au probleme in familie, probleme de sănătate ..chiar și probleme mintale. Doar bătaie de joc aveți in cap. inversează puțin rolurile și gândește-te cum te-ai simții.

Răspuns utilizator avertizat
| Blancche a răspuns:

Proștii se tratează cu indiferență. Dacă ei işi bat joc de ce ieşiți cu ei? Sau bun..ieşiți, dar arătați'le că nu vă coborâți la nivelul lor.
Sau dacă chiar vrei să le întorci, mu glumele de umilit sunt varianta ci ironia.
Baftă ^^.