| Wo0W a întrebat:

Salut vreau si eu sa ma duc la sala dar sunt slab si vreau sa stiu daca are rost sa fac asta

Răspuns Câştigător
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Da are rost. Corpul tău va primi o formă frumoasă (dacă nu te forțezi ca prostu') deși rezultate majore se vor vedea doar în 6 luni. Iar dacă te duci atunci sa nu iei steroizi, proteine etc. deoarece masa musculară pe care o vei câștiga cu ajutorul lor se va duce imediat ce te vei lăsa de sală.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DimaIsTheBoss):

Serios? sa nu iei proteine?

pai proteine = carne, peste, branza, oua, lactate. ALEA inseamna proteine.

Tu ii spui sa manance DOAR FRUCTE + APA toata ziua?

Copil mic... n-a citit o carte in viata lui dar da sfaturi tampite, auzi "fara proteine".

Si steroizi, cine crezi ca ii face lui ( alt copil mic ) injectii cu steroizi?

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru Cosmin86):

Steroizii se gasesc si sub forma de pastile iar la proteinele de tip praf ma refeream care se dizolva in apa
Draga copil mare

| Cosmin86 a răspuns (pentru DimaIsTheBoss):

Si proteinele de tip praf se numesc "suplimente cu proteine", daca esti INAPT si INCAPABIl sa spui asa, atunci invata sa te exprimi.

Si inca ceva, si alea sunt TOT DIN MANCARE facute ( lapte, zer, albus de ou, soia, etc. ).

Mai documenteaza-te si tu inainte sa spui tampenii.

"deoarece masa musculară pe care o vei câștiga cu ajutorul lor se va duce imediat ce te vei lăsa de sală", aberatie de copil mic.

Cati ANI de sala ai? Si cate carti de nutritie ai citit pana acum?

5 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Da. are rost pentru ca iti tonifiezi muschii si corpul tau va avea alta forma.

| DrTrxTr115 a răspuns:

Da, chiar are rost, o sa vezi.winking