| danieldan123 a întrebat:

Salut
vreau si eu un site de povesti de groaza va rog sa fie (daca se poate)htpp\...
fundita

Răspuns Câştigător
| PoWeRDoG a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=povesti+de+groaza

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu paianjeni e bine? am in baaaaieeee un paaaaiiaaaanjeeen.eee mmaaaareeee.doi milimetri, mari.cand merge, sar placile de faianta de pe pareeeeti.

| danieldan123 explică (pentru anonim_4396):

Serios?!?!?!?!?!?!
de groaza nu de adormit copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai tu mare.dar daca ai vedea paianjenul meu din baie, ti-ar trece cheful de gluma.are o gramada de picioare.si e fioros.cand intru acolo nici nu aprind lumina.sa nu ma vada.

| AndreeeexD a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti ti paienjenul in baie? Daca in baie atunci de ce nu in garaj? :-s. Nu inteleg laughing ..De cand se tin animalele in baie unde trebuie sa fie curat tot timpul pentru a ne spala fara sa ne inbolnavim. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paianjenul meu e curat.se spala.ce vrei sa-l omor? atata am in casa.un paianjen.cand am razboi cu muste invadatoare a spatiului meu de habitat, ii duc prizonierii de razboi.bine,mai lasa urme prin baie cateodata, da ce vrei? sa nu iasa deloc din panza lui? i-am zis sa se spele pe picioare, da vad ca nu vrea sa asculte.se da la mine.e groaznic.

Răspuns utilizator avertizat
| PoWeRDoG a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=site+cu+povesti+de+groaza